top-2x
edusign-logo-color edusign-logo

Źródło najświeższych informacji w Twojej szkole

Zobacz ekrany, które w dynamiczny, kolorowy i interaktywny sposób wyświetlają informacje dla uczniów i ich rodziców. Te pilne też!

Co najbardziej doceniają użytkownicy?

EduSign umożliwia personalizowanie treści, dzięki czemu można dostosować komunikaty do różnych grup odbiorców, np. uczniów różnych klas.

pen glob

Poprawa komunikacji

Rodzice i uczniowie doceniają szybkie i łatwe przekazywanie ważnych informacji, takich jak zmiany w planie zajęć, terminy egzaminów, ogłoszenia.

Wzrost zaangażowania uczniów

Interaktywne ekrany, na których wyświetlają się multimedialne treści, zwiększą zainteresowanie uczniów. Komunikacja między nauczycielami, uczniami i rodzicami staje się bardziej efektywna.

Wsparcie technologiczne

Osoby opiekujące się infrastrukturą techniczną szkoły bardzo pozytywnie oceniają naszą responsywność, wsparcie techniczne, support techniczny i odpowiedzi na wszelakie pytania.

Oszczędność czasu i kosztów

Dzięki EduSign Sekretariat oraz Pedagodzy oszczędzają czas i koszty związane z drukowaniem i dystrybucją tradycyjnych materiałów informacyjnych, takich jak ulotki czy plakaty.

3 lata gwarancji

Poczucie bezpieczeństwa i pewności, że kupujesz produkt o wysokiej jakości. Daje to również pewność, że producent zaangażuje się w naprawę lub wymianę produktu w razie problemów.

Możliwość aktualizacji treści w czasie rzeczywistym

EduSign pozwala na łatwe i szybkie aktualizowanie treści w czasie rzeczywistym. System zarządzania wyświetlaną treścią CMS z obsługą w języku polskim.

Wszystko co najważniejsze w jednym systemie

EduSign umożliwia personalizowanie treści, dzięki czemu można dostosować komunikaty do różnych grup odbiorców, np. uczniów różnych klas.

img-system-desktop
day-night

Wybierz eko! EduSign pracuje wtedy, gdy jest potrzebny, w nocy i weekendy... sam się wyłącza

magnifying-glass

Jasny, czytelny interfejs i wysokiej jakości wyświetlacz w jednym

sharing

Angażuje i ułatwia przekazywanie informacji w skuteczny sposób uczniom, rodzicom i pedagogom

dashboard-interface

Wiele praktycznych modułów, dostosowanych do potrzeb Twojej placówki edukacyjnej

add-text

Intuicyjny system dodawania i edycji informacji dla nauczycieli, nie informatyków

book

Gazetka szkolna na miarę XXI w., która będzie czytana

hat bulb
cta

Zamów prezentację online teraz!

Wybierz datę prezentacji
a robot

Trzy główne warianty i nieskończone możliwości dopasowania

Zdobądź uwagę swojej publiczności dzięki EduSign - wybierz idealny rodzaj dla swoich potrzeb!

edusign-kids

Dla przedszkoli

Zaprojektowany tak, aby wspierać komunikację z rodzicami. Bieżący jadłospis, najważniejsze wydarzenia, dane kontaktowe, informacje o akcjach specjalnych, konkursach, zajęciach dodatkowych i wiele innych

edusign-junior

Dla szkół podstawowych

Szata graficzna i moduły informacyjne dostosowane do uczniów szkół podstawowych. Szczęśliwy numerek, nadchodzące wydarzenia, galeria zdjęć, informacje o zajęciach dodatkowych, i wiele innych.

edusign-teen

Dla szkół średnich

Rozwiązanie stworzone z myślą o szkołach średnich, dostosowane tematyką i informacjami dla uczniów oraz rodziców. Plany lekcji, nadchodzące wydarzenia, zastępstwa, aktualności z życia szkoły oraz nieograniczone możliwości rozbudowy.

Zaawansowane funkcje odpowiadające na potrzeby

 • switch

  Automatyczne włączanie i wyłączanie systemu

 • browser

  Wprowadzanie zmian z poziomu przeglądarki internetowej

 • font

  Nazwa placówki

 • clock

  Godzina

 • event

  Nadchodzące wydarzenia

 • calendar

  Data

 • time

  Odliczanie do końca lekcji i przerwy

 • number

  Szczęśliwy numerek lub cytat dnia

 • weather

  Pogoda

 • gallery

  Galeria zdjęć

 • news

  Aktualności

 • info

  Pasek informacyjny

 • users

  Zastępstwa

 • clock

  Ogłoszenia

 • cooking

  Jadłospis

AVC Edukacja EduSign - mobile
AVC Edukacja EduSign
cta-form-2

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojej placówki!

done

Dziękujemy za kontakt. Odezwiemy się wkrótce.

Administratorem danych osobowych jest AVC Edukacja z siedzibą w Rzeszowie. Dane wpisane w formularzu kontaktowym beda przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem

Opinie naszych klientów

Te autentyczne opinie są dla nas powodem do radości i dumy oraz dopingują nas do ciągłego rozwoju

Ekran informacyjny jest doskonałą alternatywą dla strony internetowej szkoły. Nie każdy ma czas lub możliwości, aby codziennie odwiedzać stronę internetową... Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w jednym miejscu. Monitor informacyjny jest również dodatkową atrakcją dla osób, które odwiedzają szkołę. Nie ma osoby, która przeszłaby obok niego obojętna...

Tomasz Gajdek Wicedyrektor Szkoły Podstawowej i Liceum Sióstr Pijarek w Rzeszowie

Informacje o zastępstwach, wydarzeniach dnia oraz pilne komunikaty wyświetlane są codziennie na wszystkich korytarzach szkolnych... Uczniowie jak i pracownicy szkoły bardzo szybko odebrali monitory jako główne źródło informacji. Kolejki uczniów i nauczycieli w sekretariacie z pytaniami dotyczącymi bieżących wydarzeń szkoły zmalały. Przepływ informacji jest szybszy i skuteczniejszy...

Radosław Kluza Dyrektor I Liceum im. Stanisława Konarskiego w Mielcu

Nasza placówka, pragnęła w sposób innowacyjny przekazywać rodzicom czytelnie i zrozumiale informacje i ogłoszenia z życia naszego przedszkola. Chcieliśmy, aby rodzice mieli możliwość zobaczenia zdjęć z ważnych dla przedszkola wydarzeń, jak również zdjęć z codziennych zabaw czy prac naszych przedszkolaków. Dziś mogą w kilka sekund stać się odbiorcą ważnych dla siebie informacji...

Agnieszka Majcher Intendentka Przedszkola w Zespole Szkół w Jasionce

Poznaj lepiej nasz system

Artykuły pozwolą Ci zgłębić wiedzę o różnych aspektach naszego systemu, takich jak jego struktura oraz zasady funkcjonowania.

edusign3x

EduSign - Szkolne Centrum Informacji

Wygodne jak SMS, bezpieczne jak bankowość online - poznaj szkolny system komunikacji idealny dla nauczycieli, rodziców i uczniów!

Przeczytaj artykuł
edusign 3x

E-tablica ogłoszeń

Postępu nie da się powstrzymać. Przedszkola, szkoły podstawowe i średnie wymieniają wysłużone tablice korkowe na nowoczesne narzędzia do prezentowania treści, czyli system Digital Signage. Zamiast drukować, korzystają ze swobody elektronicznego prezentowania komunikatów, zdjęć i filmów. Sposób ekspozycji jest tak atrakcyjny, że ciężko przejść obok niego obojętnie.

Przeczytaj artykuł

Najczęściej zadawane pytania

W tym dziale zebraliśmy najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego systemu, aby pomóc Ci w znalezieniu odpowiedzi na swoje pytania.

 • Czy mogę zmieniać ułożenie wyświetlanych elementów / modułów Edusign na monitorze?

  Tego ustawienia nie można zmieniać samodzielnie. Każdy wariant ma moduły zaprojektowane w taki sposób, aby były nie tylko estetyczne, ale też czytelne i ergonomiczne. Ich standardowe wyświetlanie w tym samym miejscu oszczędza czas użytkowników i pozwala im każdym razem szybko znaleźć potrzebne informacje.

  W razie potrzeby istnieje możliwość spersonalizowania szablonu zgodnie z potrzebami placówki. Jest to wyceniane indywidualnie, a koszt jest uzależniony od ilości zmian.

 • Czy muszę włączać i wyłączać monitor codziennie?

  Monitor jest programowany tak, aby pracował tylko w godzinach pracy placówki, a jego ustawienia można dowolnie konfigurować (np. od 7:00 do 17:00). Standardowo nie włącza się także w weekendy – chyba, że jest akurat taka potrzeba. Dzięki temu masz o jedną rzecz mniej na liście codziennych spraw do zrobienia.

 • Czy szkoła ponosi jakieś dodatkowe opłaty (np. licencyjne)?

  Nie. Opłata jest jednorazowa z licencją wieczystą.

 • Ile trwa montaż i szkolenie?

  Zazwyczaj są to 2-3 godziny. Jednak jeśli jest więcej pytań, poświęcamy tyle czasu, ile potrzeba, by przekazać w pełni działający system.

 • Czy pracownik sekretariatu lub nauczyciel poradzi sobie z obsługą systemu?

  Tak, system w obsłudze jest bardzo prosty i przyjazny. Wszystkie zmiany wprowadzamy logując się do panelu administracyjnego przez przeglądarkę internetową (np. Chrome). Tam zmieniamy wyświetlane komunikaty i dodajemy zdjęcia.

  Podgląd sprawia, że od razu widać jak obraz będzie wyglądać na monitorze bez potrzeby podchodzenia do niego. Jest to szczególnie wygodne np. w sytuacji kiedy komunikaty edytujemy nie będąc samemu w szkole (np. z domu czy w podroży).

 • Czy będą aktualizacje systemu?

  Tak. Na bieżąco i bezpłatnie wykonujemy usprawnienia systemu oraz dbamy o poprawność jego działania. Opracowywane są też nowe moduły rozbudowujące system dostępne w przyszłości za opłatą.

 • Czy mogę kupić sam system i wyświetlić go na swoim telewizorze?

  Zależy nam na zagwarantowaniu stabilności działania i pełną zgodność sprzętu z Edusign. To dlatego nasz system sprzedajemy tylko ze sprawdzonym profesjonalnym monitorem.

  Takie podejście daje szkołom gwarancję, że zgłoszenie serwisowe będzie zawsze przyjęte i obsłużone. Bierzemy w 100% odpowiedzialność za działanie rozwiązania (nie zasłaniając się np., brakiem zgodności z telewizorem).

 • Dlaczego stosujecie profesjonalne monitory, a nie telewizory?

  Bo do tych zastosowań są zdecydowanie lepsze! Profesjonalne monitory, które pracują z naszym systemem mają szereg zalet, których nie znajdziecie w telewizorach.

  Najważniejsze z nich to:
  – matryca o wyższej jasności, która pozwala na jasny obraz w nasłonecznionym korytarzu,
  – gwarancja ciągłej pracy z funkcją zabezpieczającą przed wypaleniem matrycy dla wyświetlanych stałych
  elementów,
  – wbudowany komputer (player), który wyświetla oprogramowanie (monitor nie potrzebuje dodatkowych
  zewnętrznych urządzeń),

  – funkcję automatyzacji związane z włączaniem i wyłączaniem monitora,
  – brak tunera TV (zwolnienie z opłat abonamentowych),
  – możliwość zdalnego zarządzania monitorem,
  – możliwość rozszerzenia gwarancji do 5 lat,
  – możliwość zablokowania sterowania pilotem (sorry uczniowie – tu psikusy nie przejdą!).

 • Jaka jest żywotność monitora?

  Producent gwarantuje żywotność matrycy na poziomie 50 tys. godzin. Jeśli dany monitor pracowałby 10 godzin każdego dnia to sprzęt powinien wytrzymać ponad 13 lat pracy. W praktyce może być to jeszcze dłużej.

 • W jakim miejscu zainstalować monitor i na jakiej wysokości?

  Jeśli monitor ma być jeden to proponujemy instalować go tam gdzie jest najwięcej odbiorców (najczęściej jest to wejście do szkoły, gdzie poza uczniami dotrzemy też do rodziców odbierających młodszych uczniów). Większe szkoły instalują kilka monitorów w tych miejscach, gdzie najczęściej spędzają czas uczniowie na przerwach.

  Wysokość monitora jest kwestią indywidualną, ale warto zadbać o bezpieczną wysokość pozwalającą na uniknięcie przypadkowych uszkodzeń.

 • Jaki rozmiar wybrać?

  Rozmiar monitora powinien być uzależniony od miejsca instalacji (np. wielkości korytarza) i odległości z jakiej będą go oglądać odbiorcy. Trzeba również mieć na uwadze, że poza obrazami często wyświetlane na nim jest dużo tekstu, który powinien być dobrze czytelny. Najpopularniejszym wyborem naszych klientów jest monitor 65-calowy.

 • Czy można zainstalować monitor na uchwycie sufitowym?

  Tak, tym bardziej, że często duże otwarte korytarze nie pozwalają na montaż ścienny. Wykorzystujemy wtedy uchwyty do montażu na suficie z teleskopową „przedłużką” – daje nam to możliwość regulacji wysokości.

  Ze względu na dodatkowy uchwyt, opcja z montażem na uchwycie sufitowym jest płatna dodatkowo.

 • Czy będzie można w przyszłości dokupić aktualizację z nowymi funkcjonalnościami?

  Tak w przyszłości można będzie rozbudować system o nowe funkcjonalności lub z czasem po prostu zmienić jego wygląd (kolorystykę). Takie aktualizacje będą zawsze wyceniane indywidualnie w zależności od wymagań placówki.

 • Czy mogę kupić jeden system i wyświetlić go na kilku monitorach?

  Nie, gdyż nasze rozwiązanie Edusign składa się z oprogramowania i monitora. Zakup pojedynczego systemu umożliwia wyświetlanie go tylko na jednym monitorze. Każdy dodatkowy wyświetlacz potrzebuje dodatkowej licencji.

Możesz na nas liczyć

Prosimy o kontakt z jednym z Nas, aby omówić szczegóły dostawy i termin realizacji

img-kadziolka

Dominik Kądziołka

Realizacja zamówień

img-sidor

Kamil Sidor

Płatności

img-pacholewicz

Jakub Pacholewicz

Doradztwo techniczne