img

Pilne informacje dla uczniów lub rodziców? Mamy na to sposób - zobacz Edusign

W oczach klientów

Przeczytaj jak widzą AVC Edukacja nasi klienci. Te autentyczne opinie są dla nas powodem do radości i dumy oraz dopingują nas do tego, byśmy nadal nie tylko oferowali świetne produkty, ale też świadczyli doradztwo i pomoc, którego potrzebują.

W oczach klientów@2x

„Wysoka jakość obsługi oraz dostarczonych produktów.”
– Agata Zejer-Bazylewska – Dyrektor Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 6 w Białymstoku

„Poziom obsługi bardzo wysoki, doradztwo również. Wszystkim zainteresowanym bym poleciła Państwa produkty.”
– Krystyna Wacnik – Siostra Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Ochronka Świętego Józefa” w Grodzisku Dolnym

„Współpraca z firmą AVC Edukacja to sama przyjemność. Panowie z firmy z którymi miałam przyjemność współpracować to bardzo mili i kompetentni ludzie. Polecam w 100%.”
– Agnieszka Cygan – Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kotowej Woli 

„Podczas realizacji zamówienia kontakt z biurem obsługi klienta był na najwyższym poziomie, błyskawiczny a udzielana informacja była rzetelna. Realizacja zamówienia odbyła się w terminie, bez zakłóceń. Polecam.” 
– Marta Pelc-Malujda -Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Świętochłowicach 

„Jak najbardziej polecam, super obsługa, towar zgodny z opisem, dostarczony terminowo.” 
– Lidia Kaszyńska – Wicedyrektor Przedszkola nr 4 w Namysłowie 

„Firma obsługuje klientów na najwyższym poziomie. Przy zakupie monitorów interaktywnych pracownicy służyli radą i w profesjonalny sposób przekazywali informacje na temat zamawianego towaru. Zarówno kontakt mailowy, jak i telefoniczny przebiegały szybko i sprawnie, z dbałością o każdy drobiazg. Z pewnością polecam współpracę z firmą AVC Edukacja.”
– Agata Karolczyk-Kozyra – Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego z OD we Wschowie 

„Nie byłam pewna który monitor interaktywny będzie najlepszy do mojej szkoły, więc skorzystałam z Waszego chatu na stronie internetowej i trafiłam na Pana Jakuba, który szybko i jasno wyjaśnił różnicę pomiędzy monitorami oraz wysłał bardzo przejrzystą ofertę na maila w obiecanym czasie. Wybrałam monitor Avtek Connect 65. Jestem z niego bardzo zadowolona. Produkt przyszedł na czas, zapakowany profesjonalnie. Za każdym razem kiedy miałam pytania, Pan Jakub bardzo szybko na nie odpowiadał drogą mailową, więc zdecydowanie polecam AVC Edukacja.”
– Monika Łyszczarz – Właściciel Szkoły Językowej Take it easy

„Bardzo polecam firmę AVC EDUKACJA, którą cechuje profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, bardzo dogodne warunki płatności i szybki termin realizacji zamówienia. Zakupiony sprzęt – monitor interaktywny- spełnił wszystkie oczekiwania mojej szkoły językowej i wprowadził nauczanie języków obcych na wyższy poziom.”
– Karolina Katka-Rychłowska – Właściciel Szkoły Językowej KK LINGUA

„Zakupiłam monitor interaktywny 65” Iiyama wraz z komputerem OPS. Jest to kolejny zakup tego modelu – jestem bardzo zadowolona ze sprzętu, prosty w obsłudze, bardzo intuicyjny, dwa systemy android i Windows dają wiele możliwości. Jakość sprzętu jest bardzo dobra. Ułatwieniem jest że nie trzeba kolejnego stolika i kabli wraz z laptopem, oszczędzamy też miejsce . Jeśli chodzi o obsługę i doradztwo ze strony firmy AVC Edukacja jest profesjonalne i napewno polecę nie tylko monitor ale i firmę AVC Edukacja.”
– 
Halina Ożóg – Siostra Dyrektor Przedszkola Publicznego Św. Józefa w Rzeszowie

„Zakup monitora interaktywnego 55” Iiyama TE5504MIS-B3AG . Bardzo dobra komunikacja, szybkie załatwienie sprawy, miła obsługa. Polecam.”
– Dorota Kołodziej  – Dyrektor 
Miejskiego Przedszkola nr 2 w Oławie

„Godna polecenia firma.”
– Michał Ziemski – Dyrektor Nieziemskich Szkół specjalnych w Tarnowie

„Wszystkie kupione do tej pory w szkole monitory interaktywne są firmy Avtek. Byliśmy zadowoleni z zakupu, dlatego kupiliśmy kolejny tej samej sprawdzonej marki.”
Natalia Matuszek – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sieniawie

„Z firmą AVC mam styczność po raz drugi w związku z zakupem monitora interaktywnego. Pierwszy raz zamawiałam go pracując w szkole, wtedy spotkałam się z wielkim profesjonalizmem ze strony pracowników tej firmy. Mogłam liczyć na pomoc w wyborze sprzętu a następnie w organizacji dostawy w wybranym terminie a pamiętam że potrzebowałam go w konkretnym czasie bo mieliśmy pieniądze z projektu które należało wydać w danym okresie. Mogłam wtedy liczyć na szybki kontakt mailowy i telefoniczny. Kolejny raz kupiłam sprzęt jako osoba prywatna ponieważ dobrze wspominam poprzednią współpracę i planuję zakup kolejnych urządzeń w związku z rozwojem mojej własnej działalności.”
Agnieszka Więckowska – Nauczyciel, Płock

„Wybraliśmy model: monitor interaktywny 65 ” liyama TE6502MIS-B1AG. Monitory okazały się bardzo przydatne, są wykorzystywane na każdej lekcji jako tablica do pisania, monitor do wyświetlania fotografii, tabel, grafik oraz jako urządzenie do odtwarzania multimediów. Sprzęt działa sprawnie, bez zarzutu. Obsługa jest prosta, intuicyjna.”
Teresa Dziadowicz – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Spiach

„Zakupiliśmy monitory Iiyama ProLite TE7502MIS i TE8602MIS. Wszystko przebiegało szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt z opiekunem przed jak i po zakupie. Przymierzamy się do wymiany Androida 9 na 11. Fajne monitory w bardzo dobrej cenie. Jedyny minus jak na razie (krótki okres użytkowania) to beznadziejna aplikacja do udostępniania obrazu z komórki czy tabletu. Na szczęście z sprzętem samsunga działa bez tej aplikacji. Zobaczymy po zmianie na Androida 11.”
Robert Siwiec – Nauczyciel Zespołu Szkół Mechaniczno Elektrycznych w Żywcu

„Monitor interaktywny Iiyama TE8612MIS-B1AG – bardzo wysoka jakość audiowizualna. Fachowa i bardzo szybka pomoc w doradztwie. Profesjonalizm obsługi, szybkość dostawy na najwyższym poziomie.”
Róża Grodowska – Sekretarz placówki – Dom Wczasów Dziecięcych w Wygoninie

„Obsługa bardzo profesjonalna, zamówione monitory interaktywne zostały dostarczone w terminie, zamontowane w wyznaczonym miejscu, nauczyciele zostali przeszkoleni w obsłudze sprzętu. Panowie montujący sprzęt bardzo mili, sympatyczni, służyli radą, odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące obsługo sprzętu. Dostarczone monitory działają bez zarzutów, są każdego dnia wykorzystywane w czasie zajęć, największą radość sprawiają uczniom. Bardzo polecam firmę AVC Edukacja.”
Agata Gunia-Buk – Dyrektor Zespołu Szkół w Strażowie

Też jesteś naszym klientem? Podziel się z nami (i ze światem!) swoją opinią na biuro@avcedukacja.pl !

Jeszcze się nie znamy? Najwyższy czas to zmienić! Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej placówki.

EDUSign
  • iiyama
  • Postura+
  • edusign
  • newline
  • Epson@1x
  • avtek_logo@1x
: