img

Pilne informacje dla uczniów lub rodziców? Mamy na to sposób - zobacz Edusign

Przez 7 dni sprawdź czy monitor interaktywny to dobre rozwiązanie – bez kosztów!

Sprawdź możliwości monitorów interaktywnych – bez ryzyka… i żadnych kosztów

monitor interaktywny avtek touchscreen

Monitory interaktywne są jednym z najbardziej docenianych przez nauczycieli (i uczniów) narzędziem wspomagającym proces edukacyjny. Pozwalają nie tylko wygodnie prezentować uczniom materiały w doskonałej jakości, ale również w czasie rzeczywistym nanosić na nie (dotykowo) zmiany, notatki, czy komentarze. Niestety, wiele szkół wstrzymuje się z inwestycją w to doskonałe rozwiązanie – nie mając pewności, czy sprzęt faktycznie spełni pokładane w nim nadzieje. Dzięki naszej nowej ofercie mogą łatwo, i bez dodatkowego ryzyka sprawdzić, czy monitor się im przyda – testując go bez kosztów i zobowiązań. 

Monitor interaktywny to urządzenie wręcz stworzone do zastosowań edukacyjnych – urządzenia takie wyposażone są zwykle w duże ekrany (55” i większe), co pozwala wygodnie i czytelnie prezentować wszelkie wyświetlane na nich treści, bez potrzeby rozkładania ekranu czy zaciemniania pomieszczenia. W przeciwieństwie do zwykłego monitora lub telewizora wyposażony jest jednak również w funkcję obsługi dotykiem, co pozwala łatwo ingerować w wyświetlane treści – nanosić na nie komentarze i rysunki, wprowadzać zmiany (np. edytować zdjęcia) i sprawnie obsługiwać wszelkie aplikacje multimedialne i edukacyjne wymagające akcji ze strony użytkownika. 

Zaletą takiego monitora jest również fakt, iż jest to urządzenie typu „wszystko w jednym” – samo w sobie może ono stanowić kompletne rozwiązanie dla edukacji (w przeciwieństwie np. do projektora, do którego musimy podłączyć jeszcze głośniki, zamontować ekran, etc.). 

Wiele polskich placówek edukacyjnych doceniło już możliwości, jakie daje monitor interaktywne – dla tych, które jeszcze nie zdecydowały się na taki krok, przygotowaliśmy specjalny projekt, w ramach którego można bez zobowiązań i kosztów sprawdzić możliwości tego urządzenia. 

Zainteresowane placówki mogą zamówić u nas usługę dostarczenia, zamontowania i przygotowania do pracy nowoczesnego monitora interaktywnego, a także przeszkolenia nauczycieli w zakresie jego obsługi. Warto zaznaczyć, że na czas testów sprzęt dostarczany jest na specjalnym przenośnym stanowisku – dzięki czemu można z niego korzystać w różnych klasach (co daje możliwość zapoznania się z jego atutami wielu nauczycielom i uczniom), a montaż nie wiąże się np. z wierceniem czy montowaniem czegokolwiek na stałe. 

Następnie szkoła ma 7 dni na testowanie i sprawdzenie możliwości tego rozwiązania i dopiero po tym terminie może podjąć decyzję, czy decyduje się na zakup sprzętu. Jeśli tak, dopełniamy formalności i realizujemy zamówienie. Jeśli nie, nasza ekipa demontuje sprzęt… i tyle. Skorzystanie z tej oferty jest bezpłatna i absolutnie niezobowiązujące – placówka ponosi koszty wyłącznie w sytuacji, gdy zdecyduje się zakup i wdrożenie sprzętu po okresie testowym.

Więcej informacji uzyskać można kontaktując się z naszym doradcą pod numerem telefonu: +48 507 791 259  

Przeczytaj także

EDUSign
  • iiyama
  • Postura+
  • edusign
  • newline
  • Epson@1x
  • avtek_logo@1x
: