img

Pilne informacje dla uczniów lub rodziców? Mamy na to sposób - zobacz Edusign

Interaktywne BONusy od AVC Edukacja

Nie ukrywajmy: zakupy to przyjemność i to dla wszystkich - trafiony zakup cieszy tak samo panie, jak i mężczyzn. A z nami można zwiększyć tą radość i z jednorazowo wydanych pieniędzy cieszyć się dwa razy! W nowej promocji AVC Edukacja do zakupionego monitora interaktywnego dajemy za darmo bony Sodexo. Wizyta w restauracji, skandynawskie meble, zdrowe jedzenie, zakupy w księgarni, perfumerii, a może w sklepie sportowym? Za wszystko to zapłacisz bonami, które od nas dostaniesz! Od razu sprawdź jak to działa i na co możesz je wydać.

AVCEdukacja - Iiyama Sodexo

Zasady promocji „Interaktywne BONusy od AVC Edukacja”
Za każdy zakupiony monitor biorący udział w promocji (w cenie takiej jak jest na stronie) dodajemy bon Sodexo.

Monitory dotykowe biorące udział w promocji:

Standardowo bony przekazujemy w formie elektronicznej na podany e-mail w ciągu 10 dni od zakupu. Jeśli wolisz, możemy także wysłać je w formie papierowej na wskazany adres lub dostarczyć je osobiście podczas instalacji sprzętu.

Jak skorzystać z promocji?
Spośród modeli, które biorą udział w promocji, wybierz interesujące cię monitory i skontaktuj się z nami pod adresem biuro@avcedukacja.pl lub numerem +48 507 791 259 lub 17 859 39 05 w celu realizacji zamówienia. Każde zamówienie potwierdzimy wiadomością wysłaną na Twój adres e-mail.

Nie ma ograniczeń w liczbie zakupionych monitorów.

Wszystkie podane na stronie ceny są cenami brutto, z zastosowaniem 0% stawki VAT dla edukacji. Do złożenia zamówienia wymagane jest uzupełnienie specjalnego dokumentu z zamówieniem (zgłoś się do nas, a prześlemy Ci odpowiedni dokument).

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz: biuro@avcedukacja.pl, +48 507 791 259.

Promocja „Interaktywne BONusy od AVC Edukacja” jest ważna do końca stycznia 2023 lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

EDUSign
  • iiyama
  • Postura+
  • edusign
  • newline
  • Epson@1x
  • avtek_logo@1x
: