img

Pilne informacje dla uczniów lub rodziców? Mamy na to sposób - zobacz Edusign

„Aktywna Tablica” – Upewnij się, że zakupisz odpowiednie pomoce dydaktyczne

element5-digital-OyCl7Y4y0Bk-unsplash

Jeśli twoja szkoła zakwalifikowała się do programu Aktywna Tablica konieczne było wykonanie kalkulacji zakupów.

Należy pamiętać, że zakupione pomoce dydaktyczne muszą spełniać określone funkcje opisane we wniosku. Kierując zapytanie ofertowe warto mieć na uwadze o jakiego typu sprzęt wnioskowaliśmy dla naszej placówki. Monitor, komputer czy też oprogramowanie terapeutyczne? Uchroni nas to przed nabyciem nieprawidłowego sprzętu.

Nasi doradcy z pewnością postarają się dobrać odpowiednie wyposażenie, które spełni wymagania programu „Aktywna Tablica”

Zapoznaj się z naszą ofertą

Programy multimedialne mTalent

Seria mTalent to produkty wspomagające współczesnego terapeutę i nauczyciela w pracy oraz przybliżające dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi do ostatecznego celu: sukcesu.

mTalent to:

 • 30 lat doświadczenia w tworzeniu programów wspierających terapeutów
 • Najobszerniejsza seria programów terapeutycznych na rynku (ponad 15 000 interaktywnych ekranów!)
 • Programy pozytywnie zaopiniowane przez ekspertów
 • Jedyny polski multimedialny program terapeutyczny z europejską nagrodą BELMA (Best European Learning Materials Awards)
 • Jedyne programy terapeutyczne, z których możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany)
 • Jedyne programy terapeutyczne, które w całości możesz uruchomić na niemal dowolnym urządzeniu multimedialnym (komputer, laptop, tablet, tablica interaktywna, smartfon)

Monitory interaktywne Avtek Touch Screen 6 Lite

Avtek TouchScreen 6 Lite to nowa jakość w klasie edukacyjnych monitorów interaktywnych, łącząca najnowszą technologię z przystępną ceną. Nowy system operacyjny oparty na Android 8.0 oferuje aż 40% krótszy czas reakcji na dotyk niż w poprzednim modelu. Absolutnie wyjątkowa w monitorach edukacyjnych technologia zero bonding zapewnia odczucia pisania jak po papierze, a dzięki rozpoznawaniu pisaków możliwe jest czytelne i wygodne notowanie w dwóch kolorach jednocześnie.

Komputery OPS

Komputer OPS z powodzeniem zastąpi komputer stacjonarny lub laptop w klasie. Jest on wbudowany w monitor więc unikniemy plątaniny niepotrzebnych kabli. Szybkie włączanie, cicha praca to gwarancja komfortowej pracy. Procesory Intel ósmej generacji oraz dyski SSD poradzą sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami.

Zestawy do nauki hybrydowej

Zestaw składający się z monitora interaktywnego, kamery, słuchawek oraz zestawu głośnomówiącego.

Kamera

Kamera Poly Studio P5 to zoptymalizowana pod kątem rozmów online kamera USB, gwarantująca doskonałą widoczność w domu, biurze, czy dowolnym innym miejscu pracy. Znakomite odwzorowanie kolorów oraz funkcja automatycznej kompensacji słabego oświetlenia, zapewniają wyraźny obraz w profesjonalnej jakości, niezależnie od lokalizacji z jakiej prowadzona jest rozmowa.

Słuchawki

Słuchawki bezprzewodowe zapewniają użytkownikom bezproblemową łączność z komputerami, telefonami stacjonarnymi, oraz smartfonami. Dla wszystkich, którzy korzystają z wielu urządzeń w i preferują technologię Bluetooth, ten zestaw jest idealnym rozwiązaniem. Niezwykle wygodne, zapewniają doskonałą wydajność akustyczną.

Zestaw głośnomówiący

Urządzenie może służyć zarówno do rozmów, jak i słuchania muzyki. Wbudowana bateria pozwala na 20 godzinną pracę, swobodę przenoszenia urządzenia w dowolne miejsce, a nawet podładowanie smartfona.

Słysz i bądź słyszany w doskonałej jakości. Kompaktowy design, dopracowana stylistycznie obudowa i funkcje, które sprawdzą się podczas odtwarzania multimediów oraz rozmów głosowych.

EDUSign
 • iiyama
 • Postura+
 • edusign
 • newline
 • Epson@1x
 • avtek_logo@1x
: