img

Pilne informacje dla uczniów lub rodziców? Mamy na to sposób - zobacz Edusign

Aktywna Tablica 2023 – Wyniki

W ostatnich latach rządowy program o nazwie "Aktywna Tablica" zdobył ogromne uznanie w środowisku edukacyjnym. Dzięki programowi możliwe jest stworzenie dynamicznego i angażującego środowiska dydaktycznego dla uczniów. Dzięki swojej innowacyjności i skuteczności, program "Aktywna Tablica" przyczynił się do rewolucji w nauczaniu.

Aktywna Tablica avcedukacja

W ramach dofinansowania Aktywna Tablica szkoły podstawowe mogą zakupić pomoce za łączną kwotę 43 750 zł, a szkoły ponadpodstawowe za kwotę 17 500 zł. Aktualny wykaz szkół znajdziesz poniżej. Sprawdź, czy Twoja szkoła jest na liście.

Moja placówka została zakwalifikowana. Co teraz?

Przekazanie środków finansowych na zakup pomocy dydaktycznych planowane jest do 31 sierpnia. Szkoły podstawowe mają możliwość zakupu różnorodnych pomocy dydaktycznych oraz narzędzi terapeutycznych. Natomiast szkoły średnie mogą wykorzystać dofinansowanie na nowoczesne pomoce dydaktyczne oparte na technologiach informacyjno-komunikacyjnych (TIK)

Jeśli Twoja szkoła nie zakwalifikowała się do programu

Szkoły, które nie otrzymały dofinansowania w bieżącym roku mogą aplikować w kolejnym roku obowiązywania programu. Ostatnia edycja odbędzie się w roku 2024.

Lista zakwalifikowanych placówek z podziałem na województwa: (lista będzie aktualizowana)

Jeśli Twoja szkoła otrzymała dofinansowanie skontaktuj się z naszym doradcą, aby zakupić odpowiedni sprzęt i pozytywnie rozliczyć projekt. Zadzwoń +48 507 791 259 lub napisz biuro@avcedukacja.pl

EDUSign
  • iiyama
  • Postura+
  • edusign
  • newline
  • Epson@1x
  • avtek_logo@1x
: