img

Pilne informacje dla uczniów lub rodziców? Mamy na to sposób - zobacz Edusign

10 najpopularniejszych sprzętów, które polskie szkoły chętnie wybierają – listopad-grudzień 2021

Każdy, komu zdarzyło się ostatnio szukać sprzętu audio-wizualnego do placówki edukacyjnej, przyzna, że problemem jest tu raczej klęska urodzaju niż brak wyboru – liczba modeli i urządzeń jest tak ogromna, że mniej doświadczony klient ma poważny problem z wyborem idealnego dla siebie rozwiązania. Dlatego też zdecydowaliśmy się przygotować poniższą listę dziesięciu urządzeń z różnych kategorii, na które w ostatnim czasie szkoły decydowały się najczęściej – z uwagi na ich zalety techniczne, korzystny stosunek jakości do ceny, wygodę obsługi itp.

AVC_Edukacja_szkola

1. Monitor interaktywny Iiyama ProLite TE6502MIS Iiyama TE6502 – jasny i duży monitor interaktywny od czołowego światowego producenta. Rozdzielczość 4K zachwyca detalami obrazu, a wbudowany system Android 9.0 sprawia, że jest gotowy do samodzielnej pracy. Japońska niezawodność potwierdzona przez 5 lat gwarancji. Najlepsza cena na rynku. Dostępny również w zestawie z komputerem OPS.

2. Komputer OPS BASIC-i5 4GB / 128GB SSD / Windows 10 – miniaturowy moduł zmieniający monitor interaktywny w samodzielny komputer. Współpracuje z modelami Iiyama, Lg, Avtek, Newline i in. Szybki dysk SSD, łączność WiFi i Windows 10. Gotowy do pracy natychmiast po wyjęciu z pudełka.

3. Oprogramowanie terapeutyczne mTalent – dostosowywane do potrzeb pakiety interaktywnego oprogramowania wspierającego rozwój i terapię dzieci. Zestawy zindywidualizowanych multimediów do prostego wykorzystania w pracy z monitorami dotykowymi lub na komputerze. Chętnie wybierany przez przedszkola i szkoły podstawowe.

4. Projektor Epson EB-E20 –  jasny, naprawdę duży obraz (350”) pozwala – z zachowaniem wskazanego dystansu – dobrze widzieć wszystkie treści także dzieciom siedzącym z tyłu klasy. Przystępna cena oraz długowieczność rzędu 12 tys. godzin to dodatkowe zalety.

5. Zestaw głośnomówiący Poly Sync – wydajny głośnik z mikrofonem i baterią pozwalającą na 20 godz. samodzielnej pracy sprawdzi się jako nagłośnienie lekcji w szkole, zajęć plenerowych czy hybrydowych. Świetną jakość dźwięku docenią organizatorzy dyskotek w plenerze.

6. Podłoga interaktywna SmartFloor – podłoga multimedialna zmieniająca klasę czy korytarz w cyfrowy plac zabaw. Dzieci angażują się w zabawę i rozwiązywanie zadań dosłownie „całym sobą”. Również w zestawie z pakietem gier „Rewidalizacja”.

7. Płyn do czyszczenia monitorów interaktywnych – najlepszy środek do utrzymywania higieny oraz długowieczności monitorów interaktywnych. Dedykowana formuła daje 100% bezpieczeństwa i efektywności.

8. Monitor interaktywny LG 75TR3DJ – naprawdę duży ekran o przekątnej aż 75 cali. Sprawdzi się w większych salach pozwalając czytelnie prezentować dużo informacji równocześnie. Niezawodność światowego lidera technologii interaktywnych.

9. Zestaw wideokonferencyjny Poly Studio – inteligentna kamera USB. Podczas wideokonferencji automatycznie powiększa obraz w razie potrzeby i podąża za mówcą. Idealna do zastosowań w edukacji zdalnej i hybrydowej, ale sprawdzi się także codziennej pracy.

10. Multimedialna tablica informacyjna – EDUSign Junior – cyfrowa tablica ogłoszeń szkolnych. Zintegrowany, prosty w obsłudze szkolny system komunikacji dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Zastępstwa, aktualności, „szczęśliwy numerek”, pilne ogłoszenia – to tylko niektóre z możliwych zastosowań. Atutem jest czytelność i błyskawiczne dotarcie do wielu odbiorców naraz.

EDUSign
  • iiyama
  • Postura+
  • edusign
  • newline
  • Epson@1x
  • avtek_logo@1x